Japońskie koraliki TOHO Round 11 dla haftu i sznurów - MBbeads - koraliki i półfabrykaty do biżuterii

TOHO ROUND 11/0 

Japońskie okrągłe koraliki TOHO w rozmiarze 11 są używane do robienia sznurów koralikowo-szydełkowych, do haftu i innych technik. Wysoka jakość i bogata paleta barw dają nieograniczone możliwości dla twórczości.

Charakterystyka okrągłych koralików TOHO 11/0: średnica - 2,23 mm, średnica otworu - 0,8 mm, jeden gram zawiera około 110 koralików.

Posiadamy w ofercie koraliki pakowane po 30 gramów. Przy wyborze koralików można użyć filtru kolorów i rodzajów powłok lub efektów. Należy pamiętać, że niektóre rodzaje koralików różnie się zachowują pod wpływem czynników zewnętrznych (światła słonecznego, tarcia, utleniaczy), szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie głównej w kategorii Toho.

Wszystkie niezbędne materiały (igły, specjalne nici, końcówki do wklejania i inne półfabrykaty) do profesjonalnej pracy z koralikami znajdują się w odpowiednich działach katalogu.

Cena koralików zależy od koloru, powłoki i efektów. W naszym sklepie można znależć  koraliki od 5,20 zł do 43,00 zł za 30 gram. Jeśli zostanie się stałym klientem, można uzyskać dodatkowe rabaty, regularnie organizujemy promocje i wyprzedaże, dzięki którym można kupić produkty w atrakcyjnych cenach.

TOHO Round 11/0
Wymiar w milimetrach: 2.2 mm
Rozmiar TOHO 11/0 - MBbeads.pl

Brak produktów

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie